skip_main skip_menu skip_search

Nejstarší plynová zbraň jako moderní zábava

Závodní foukačky

Foukačky jsou považovány za nejstarší plynová zbraň světa. I když někde stále ještě slouží k zneškodnění nepřítele či ulovení zvěře, v našich podmínkách je bereme jako zábavu a sport, které můžeme provozovat v garáži i na zahradě.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Foukačka Venox 18" Camo 46cm

Foukačka firmy Venox o velikosti 46 cm v barvě Camo. Pro bezpečnější a lepší fouknutí je zde umístěn náustek.

Dlouhodobě nedostupný

229 Kč

Detail

Foukačka Venox 30" Camo 76cm

2x

Jednodílná foukačka o celkové délce 76 cm. Pro bezpečnější a lepší fouknutí je zde umístěn náustek. Foukačka je vybavená držákem šipek.

Dlouhodobě nedostupný

289 Kč

Detail

Foukačka Venox 48" Camo 122cm

Foukačka v barvě Camo jednodílná. Foukačka je vybavena držákem šipek, který musíte před prvním použitím propíchnout aby šipky držely pevně.

Dlouhodobě nedostupný

389 Kč

Detail

Jak foukačka funguje

Foukačka pracuje na velmi jednoduchém principu. Do trubice fouknete vzduch, který následně vymete střelu ven. Síla a dolet šipky jsou závislé pouze na síle vašeho dechu. Přesnost cílení už je spíše o zručnosti a cviku.

Foukačky na sport i zábavu

Nabízíme moderní foukačky třinecké značky Raven, které mají pěnový návlek pro pohodlnější úchop a náustek. Ten se stará o lepší a bezpečnější foukání, které spočívá v tom, že se vám jen tak nepodaří vdechnout šipku zpět. Délky foukaček jsou 18, 30 a 48, což přibližně odpovídá 45, 76 a 122 cm.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.