skip_main skip_menu skip_search

Jak vybrat diabolky

Věrnostní program se mění, kredit vám zůstává

Jan Kaleta

Spustili jsme nový věrnostní program Balistas Club. Za každý nákup v něm získáte tzv. věrnostní Diabolky. Ty následně vyměníte za 10% či 20% slevu na vybrané produkty. Čtěte více.

Vážení zákazníci,

12.7.2022 jsme spustili nový věrnostní program Balistas Club.  Za každý nákup v něm získáte takzvané věrnostní Diabolky, které si následně můžete vyměnít za 10% nebo 20% slevu na vámi zvolené produkty.

Více o novém Balistas Club píšeme zde

Všem členům předchozího věrnostního programu jsme převedli kredit do Balistas Club (1 Kč = 1 Diabolka). Ten však funguje na jiném principu než jeho předchůdce. 

V případě, že jste byli členy předchozího programu a přejete si vybrat dosud nasbíraný kredit dle starých pravidel, nám napiště do 31. 10. 2022 na podpora@balistas.cz. Ve zprávě uveďte svou e-mailovou adresu a jméno, pod kterým jste byli registrovaní v předchozím věrnostním systému. Nasbírané kredity vám převedeme na slevový poukaz v odpovídající hodnotě s roční platností. Jako bonus vám ponecháme i stejnou částku ve formě Diabolek v novém Balistas Clubu.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Autor článku: Jan Kaleta

Honza Kaleta – ředitel, velkoobchod, občasný autor blogu

Po ukončení kariéry závodního střelce roku 2011 – střelba na běžící terč na 10 m a střelba z malorážky na 50 m – jsme s Markem založili zbrane-vzduchovky.cz. Na projektu pracuji dodnes. Zároveň jsem rád, že se podařil Balistas, kde jsem spolumajitel a vedoucí velkoobchodu. Řeším objednávky, dodavatele, technické dotazy, opravy. Po práci se věnuji rodině, rád sportuju nebo si čtu o dopravní aviatice, která má můj obdiv.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz