skip_main skip_menu skip_search

Profíci na události, které se nezapomínají

Sestavené ohňostroje

Jsou jak dělané na svatby, rodinné zahradní oslavy a další důležité okamžiky v životě. Sety jsou vhodné pro skupiny i jednotlivce, pro rodiny, obce i firmy. Tyto dlouhotrvající ohňostroje se skládají z více kompaktů, které jsou spojené zápalnou šňůrou. Ta postupně hoří a odpaluje jednotlivé kompakty.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

Škrtněte, odstupte a kochejte se

Sestavu stačí položit na nehořlavý podklad a zapálit zápalnou šňůru. Následně po několika vteřinách začne odpalování. Předtím zajistěte, aby všichni diváci stáli v bezpečné vzdálenosti 20 – 30 metrů.

Sestavené ohňostroje jsme poskládali přímo my, a to z těch nejkvalitnějších kompaktů na trhu. Proto si užijete nejzajímavější dostupné efekty. Ty se navzájem střídají a postupně gradují až do velkolepého finále.

Jak vybrat sestavený ohňostroj

Čím dražší ohňostroj, tím delší, s většími rážemi a s větším počtem ran. Sestava umí bohaté efekty s počtem ran od 120. Oblíbený počet se pohybuje mezi 200 až 400 ranami. Maximálně dlouhou podívanou zaručí set kompaktů, který vydá úctyhodných 637 ran.

Doporučené články

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.