skip_main skip_menu skip_search

Pro zdravý zrak

Ochranné střelecké brýle

Na střelnici, airsoft i paintball. Ať se chystáte kamkoli, ve všech případech doporučujeme speciální brýle s balistickou ochranou. Nejsou určeny jen na střelbu, ale ochrání vaše oči i doma při práci se sekerou či pilou, kdy od dřeva odlétávají třísky.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Ochranné brýle na střelbu

Běžné brýle chrání zrak před sluncem, proto od nich vyžadujeme co nejlepší UV filtr. Od střeleckých brýlí očekáváme, že ochrání naše oči během střelby. Proto musí být velmi odolné a skvěle sednout.

Takové jsou například brýle RealHunter. Mají dvojité lepené sklo. Nožky se navíc přizpůsobí každému tvaru hlavy. Nastavíte je totiž do třech různých délek. Takže, ať schytáte nepříjemný zásah nebo od plechovky odletí úlomek, váš zrak je stále v bezpečí.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz