skip_main skip_menu skip_search

Když se něco pokazí

Náhradní díly pro vzduchové pistole

Když se něco pokazí na vaší pistoli, nezoufejte. Máme spoustu součástek pro vzduchové pistole, ať už máte ASG, Baikal, Crosman či Umarex. Těsnění, střenky, pažby, pažbičky, ventily, najdou se i raily pro upevnění kolimátoru nebo designové prodloužení hlavně v podobě tlumiče.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Náhradní díly pro vzduchové pistole

Servis kit Glock 17 Gen5 diabolo 4,5 mm

Servisní balení pro Glock 17 Gen5 diabolo 4,5 mm. Sada obsahuje těsnění (2× o-kroužek), spoušťovou pružinu, těsnění ventilu a těsnění hrotu. Vaše zbraň tak projde výrazným omlazením a bude věrně sloužit po mnoho let.

Skladem na centrálním skladu, 11. - 12. 12. u vás

249 Kč

Náhradní díly pro vzduchové pistole

Pro vzduchové pistole máme spoustu součástek, ať už máte ASGBaikalCrosman či Umarex. Těsnění, střenky, pažby, pažbičky, ventily, najdou se i raily pro upevnění kolimátoru nebo designové prodloužení hlavně v podobě tlumiče.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz