skip_main skip_menu skip_search

Bez hmyzu a stále voníme

Mugga

Mugga

Mugga je výrobce repelentů na veškerý bodavý hmyz. Jeho obrovskou výhodou je, že si nemusíte hledat zvlášť repelent proti komárům nebo přes léto velmi populární repelent proti klíšťatům. Repelenty Mugga totiž fungují na veškerý nepříjemný hmyz, na jaký si vzpomenete. Ať už jde o pavouky, komáry, mouchy, klíšťata nebo třeba roztoče.

Repelenty Mugga však nejsou pouze efektivní na úkor zápachu, který je bohužel u většiny konkurenčních značek nutným zlem. Jejich výrobky se připravují na bázi přírodních olejů a rostlinných výtažků a jsou nejen vysoce účinné repelenty, ale také příjemně voní. Hlavní aktivní odpuzovač, který Mugga používá, přitom objevila americká armáda už v roce 1946. Konkurenti na něm však své produkty nestaví.

 

Repelent nejen ve spreji

Mezi nejpopulárnější produkty se řadí Repelent ve spreji Mugga 50 %. Stále větší oblibu si v poslední době získává také Repelentní mléko Mugga 20,5 %. Výrobce pamatuje i na ty, co se nestihli namazat jejich přípravkem a nabízí i Zklidňující balzám Mugga, který ulevuje jak od štípanců, tak i od popálení.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz