skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Jsme tu pro vás Michal +420 591 140 565, Po–Pá, 8:00–16:00

Sbírejte věrnostní diabolky
a šetřete na nákupu

icon_in_basket 0 Prázdný
Marek Děngl

Mirka Zákaznická podpora

Váš košík je prázdný

Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?

Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.

Potřeby pro rybáře Made in CZ

Mivardi

Mivardi

První výrobky uvedla firma v roce 2004. Za tu dobu se jí podařilo ovládnout český trh a ukousnout si kus i z toho evropského. Rybářské vybavení Mivardi se tak dostalo do klubu kvalitních rybářských značek jako Shimano, Fox nebo Delphin.

Výrobce dělá takřka vše, na co si vzpomente – pruty, navijáky, vlasce, brolly, zavážecí loďky, křesla… Krmítkové směsi a návnady pocházejí přímo z ČR. Ať vás čeká jakákoliv akce, Mivardi je vždy připraven. Kvalitu si drží díky tomu, že používá funkční materiály, každý díl pečlivě kontroluje a nebojí se inovací, které vycházejí ze zkušeností samotných rybářů.

 

Rybářské potřeby, které táhnou skvělým poměrem cena kvalita

Jak v této pražsko-mohelnické firmě sami tvrdí, jejím cílem je dodávat zboží, které převyšuje běžný standard. O tom svědčí například to, že rybářský bivak Mivardi New Dynasty získal za rok 2012 cenu bivak roku. Oceněním se může pochlubit i jiný produkt – rybářské křeslo Mivardi Comfort Quattro.

 

M-CARP: vybavení pro lov kaprů

Pod tímto označením se skrývá kompletní sortiment pro chytání kaprovitých ryb. Jedná se o prémiovou třídu výrobků, která představuje jeden ze třech základních segmentů firmy.

 

Plavaná a feeder

Další skupinu zboží reprezentují rybářské potřeby pro feeder a na plavenou. Výrobce se soustředí na zboží jak pro rekreační, tak závodní rybolov, a to u obou technik.

 

Rekreační rybaření

V této sekci se nacházejí produkty Mivardi pro všechny, kteří se rybám věnují rekreačně. Zejména se jedná o outdoorové vybavení pro rybáře jako křesla, lehátka, bivakybrolly.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz