skip_main skip_menu skip_search

Potřeby pro rybáře Made in CZ

Mivardi

Mivardi

První výrobky uvedla firma v roce 2004. Za tu dobu se jí podařilo ovládnout český trh a ukousnout si kus i z toho evropského. Rybářské vybavení Mivardi se tak dostalo do klubu kvalitních rybářských značek jako Shimano, Fox nebo Delphin.

Výrobce dělá takřka vše, na co si vzpomente – pruty, navijáky, vlasce, brolly, zavážecí loďky, křesla… Krmítkové směsi a návnady pocházejí přímo z ČR. Ať vás čeká jakákoliv akce, Mivardi je vždy připraven. Kvalitu si drží díky tomu, že používá funkční materiály, každý díl pečlivě kontroluje a nebojí se inovací, které vycházejí ze zkušeností samotných rybářů.

 

Rybářské potřeby, které táhnou skvělým poměrem cena kvalita

Jak v této pražsko-mohelnické firmě sami tvrdí, jejím cílem je dodávat zboží, které převyšuje běžný standard. O tom svědčí například to, že rybářský bivak Mivardi New Dynasty získal za rok 2012 cenu bivak roku. Oceněním se může pochlubit i jiný produkt – rybářské křeslo Mivardi Comfort Quattro.

 

M-CARP: vybavení pro lov kaprů

Pod tímto označením se skrývá kompletní sortiment pro chytání kaprovitých ryb. Jedná se o prémiovou třídu výrobků, která představuje jeden ze třech základních segmentů firmy.

 

Plavaná a feeder

Další skupinu zboží reprezentují rybářské potřeby pro feeder a na plavenou. Výrobce se soustředí na zboží jak pro rekreační, tak závodní rybolov, a to u obou technik.

 

Rekreační rybaření

V této sekci se nacházejí produkty Mivardi pro všechny, kteří se rybám věnují rekreačně. Zejména se jedná o outdoorové vybavení pro rybáře jako křesla, lehátka, bivakybrolly.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.