skip_main skip_menu skip_search

Lovu zdar!

Merkel Gear

Merkel Gear

Většina zaměstnanců německé společnosti Merkel Gear jsou aktivními myslivci a tak mají jasnou představu, jak by mělo vypadat perfektní lovecké vybavení. Moc dobře si uvědomují, že na svou výbavu se musíte v lese spolehnout. Na kompromisy není čas ani prostor.

 

  Lovecké příslušenství všeho druhu

Kromě celé řady funkčního mysliveckého oblečení a oděvních součástek firma produkuje také kvalitní nože a příslušenství, které se na lovu bude opravdu hodit.

Pokud jste někdy nosili flintu, určitě víte, jak důležité je mít kvalitní a hlavně pohodlný řemen. V lese to platí dvojnásobně. Proto si u nás můžete pořídit řemeny Merkel z neoprenu nebo bůvolí kůže. Nabízejí opravdu vysoký komfort.

Dalším užitečným doplňkem je skládací podsedák. Ten určitě přijde v lese vhod. Je vyrobený z odolného nylonu a sednete si s ním prakticky kdekoliv. Spodní strana je zdrsněná a odolná vůči oděrům.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Skládací podsedák Merkel Gear

Jde o ideální doplněk výbavy každého turisty nebo myslivce. Má rozměry 450 × 450 mm a je vyrobený z nylonu. Dodává se včetně kapsy s poutkem.

Dlouhodobě nedostupný

1 039 Kč

Detail

Řemen z buvolí kůže Merkel

Exkluzivní řemen na zbraň vyrobený z pravé bizoní kůže. Řemen je 105 cm dlouhý a 5 cm široký. Je vyztužený neoprenem pro pohodlnější nošení.

Dlouhodobě nedostupný

2 719 Kč

Detail

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.