skip_main skip_menu skip_search

Umění českých puškařů

Mayzus

Mayzus

Mayzus Gunsmith Company je poměrně mladá firma, která vznikla v roce 2015 a sídlí v českých Holicích. Již od založení se zaměřuje na výrobu loveckých a sportovních zbraní.

Cílem společnosti je nabídnout kvalitní zbraně sportovcům, profesionálům i volnočasovým střelcům. K tomu má dobré zázemí vybavené moderními obráběcími CNC stroji a tým kvalifikovaných a zkušených puškařů. Ti dohlížejí na kvalitu od samotného počátku výroby až k závěrečným zkouškám.

Podpora střelecké mládeže

Mayzus se snaží podporovat nejen profesionální sportovce, ale svou pozornost věnuje i mladým střelcům a amatérům. V současné době u nás zažívá velký boom biatlon a Mayzus, kromě výroby kvalitních dílů na biatlonové zbraně, hrdě podporuje naši nadějnou biatlonovou mládež.

Flobertky zabaví střelce všech věkových kategorií

Pokud si nechcete lámat hlavu se zbrojním průkazem a trmácet se někde na střelnici, jedinou možností „jak si zastřílet a užít si při tom vůni střelného prachu“ je flobertka. Ta spolehlivě potěší střelce i střelkyně všech věkových kategorií. Skvělým příkladem je flobertka Mayzus MZ06 Balalayka a její sestřička MZ07 Obamka, obě jsou mistrovsky zpracované zkušenými českými puškaři. Jako střelivo používají náboje 6mm flobert.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz