skip_main skip_menu skip_search

Pro lovce i fotografy

Maskovací stany

Pomáháme s výběrem

Zahraniční lovci využívají maskovací stany poměrně hojně, ale u nás však tento způsob lovu není příliš oblíbený. Myslivecké tradice jsou zde velmi silné. V českých luzích a hájích tedy využívají úkrytu maskovacího stanu spíše fotografové, kteří čekají na dokonalý snímek zvěře.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Stany

Stan Cattara Army pro 2 osoby camo

Jde o outdoorový stan s camo motivem, který si oblíbí nejen rybáři. Rozměry 200 × 120 a výška 100 cm stan určují pro použití pro 2 osoby.

Skladem 1 ks, v úterý 6. 6. u vás

679 Kč

Maskovací stan – úkryt v přírodě

Vidět a nebýt viděn. Tak by upravil známé rčení každý lovec. Dokonalé splynutí s okolím je klíčem k úspěchu. Platí to nejen pro lovce, ale i fotografy volně žijících živočichů. Primárně lovecké určení totiž nijak nebrání použití těchto stanů pro fotografování. Speciální vnitřní úprava stanu zadržuje pachy, takže si zvěř nezradíte ani v místech, kde je proměnlivý vítr. Nepromokavá látka odolá letním přeháňkám, vy i vaše výbava zůstanete v suchu. Maskovací potisk lépe zapadne do přírody a některé stany dokonce mají úchyty, díky kterým je lze doplnit i zimním přehozem, nebo doladit maskování přírodním materiálem. Další výhodou stanu je, že částečně tlumí zvuky. Dá se však očekávat, že pokud se začne zvěř z maskovacích stanů intenzivněji lovit, bude na ně mnohem více reagovat.

Lovecké stany Ameristep

Jiný kraj, jiný mrav. U nás šplhá myslivec na kazatelnu, v Americe si lovec zaleze klidně do stanu, oba přitom čekají na nic netušící zvěř. Není divu, že právě z USA, kde je puška za každým stéblem, pochází jeden z nejvýznamějších výrobců loveckých stanů a úkrytů. Ameristep pomáhá lovcům splynou s okolím už více než 20 let.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz