skip_main skip_menu skip_search

Není Humvee jako Humvee

Humvee

Humvee

Humvee je výrobce outdoorového vybavení. Značka velmi chytře těží ze svého názvu, což je hovorový výraz pro jedno z nejoblíbenějších amerických aut – Hummer. Ten je velmi rozšířený především ve vojenských kruzích a právě na to Humvee navazuje outdoorovým portfoliem.

Pokud hledáte outdoorové vybavení, určitě narazíte i na značku Humvee. A není divu. Vyrábí totiž vše, na co si vzpomenete: od vest a bund přes brýle a batohy až po kompas a svítící tyčinky.

Z naší nabídky je jedním z nejpopulárnějších produktů Humvee kapesní řetězová pila pro ruční řezání větví. Tento skladný nástroj nás velmi příjemně překvapil svou cenou a kompaktností. Mezi velmi oblíbenou skupinu produktů spadají také taktické nože Humvee a lovecké nože, které mají rukojeti ve tvaru nábojnic. Další důležitou skupinu tvoří dalekohledy, ať už binokuláry či monokuláry.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Lopata Humvee skládací

Skládací lopatka Humvee s nastavitelnou konstrukcí umožnující modifikaci na motyčku. Jedna boční hrana lopatky má zoubkované provedení.

Dlouhodobě nedostupný

599 Kč

Detail

Nůž Humvee Tactical Recon Knife #11

Taktický zavírací nůž se zajímavým designem. Kombinovaná čepel z nerezové oceli je odlehčená otvory. Nechybí ani klip pro zajištění v kapse.

Dlouhodobě nedostupný

499 Kč

Detail

Nůž Humvee granát

Nožík v podobě granátu, může sloužit i jako přívěšek. Není jen dekorativním doplňkem, protože v případě potřeby máte po ruce ostrou čepel.

Dlouhodobě nedostupný

99 Kč

Detail

Nůž Humvee kulová nábojnice

1x

Zavírací nůž Humvee kulová nábojnice je stylovým a užitečným doplňkem pro každého. Udělá radost každému myslivci a střelci.

Dlouhodobě nedostupný

99 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.