skip_main skip_menu skip_search

Kvalitní zaměřovače z USA

Holosun

Holosun

Už od svého založení v roce 2013 se americká společnost Holosun zaměřuje na vývoj a výrobu inovativních zaměřovačů pro sportovní střelce, lovce a v neposlední řadě ozbrojené složky.

 

                Inovace a kvalita

Jsou doslova posedlí produkcí špičkového vybavení s nekompromisní kvalitou. K jejich nejúspěšnějším inovacím se řadí systém Shake Awake. Ten automaticky vypne diodu, když nedetekuje žádný pohyb a zařízení tak přejde do režimu spánku. V praxi to znamená, že váš kolimátor nebude zbytečně dlouho v provozu a značně se prodlouží životnost jeho baterie. V některých případech až o 100 000 hodin.

Za zmínku také stojí funkce Multi-Reticle, která vám umožní vybrat si z celé řady různých typů a velikostí záměrného bodu. Tečku tedy můžete operativně měnit tak, aby se co nejlépe přizpůsobila okolním podmínkám a zajistila vám ty nejlepší podmínky k zamíření.

 

Široká nabídka

V naší nabídce najdete hlavně kolimátory Holosun, ale to není ani zdaleka vše, na co se tento výrobce zaměřuje. Mezi jeho produkty narazíte například na laserové zaměřovače nebo zvětšovací předsádky.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz