skip_main skip_menu skip_search

Na lov i sportovní střelbu

Chrániče sluchu: střelecká sluchátka

Doporučená výbava na střelnici. Střelecká sluchátka vás ochrání před nadměrným hlukem, který může způsobit nepříjemné pískání v uších a v extrémních případech i protrhnout bubínek. V této sekci najdete běžná sluchátka, jež tlumí okolní zvuk. Máme i pokročilé chrániče, které navíc umí zesílit lidský hlas.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Klasické chrániče sluchu, pasivní sluchátka

Nabízíme standardní sluchátka v moderním provedení. Jsou lehká, pohodlná a díky ergonomickému tvarování padnou na každou hlavu. Nestane se vám tak, že by při prudších pohybech spadla. Osvědčená pasivní sluchátka RealHunter dostanete v různých barevných provedeních. Oblíbený výrobek představuje i Peltor X1.

Elektronická sluchátka na střelbu, aktivní sluchátka

Sofistikované chrániče sluchu s elektronikou dokáží tlumit nadměrnou hlasitost z okolí a podle potřeby zesílit řeč. Takže s nimi při komunikaci s ostatními lidmi lépe slyšíte. Zároveň jste stále chráněni před přílišným hlukem ze střelby. V poměru cena výkon vítězí aktivní sluchátka RealHunterPro profesionální využití se podívejte na mušlový chránič Peltor MT.

Prodáváme i ochranné sety, v nichž kromě sluchátek najdete i střelecké brýle s certifikátem ANSI.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz