skip_main skip_menu skip_search

Účinný pohon pro vzduchovky

Bombičky CO2 a plnění

Velká část vzduchových zbraní v naší nabídce využívá ke svému pohonu bombičky obsahující oxid uhličitý (CO2). Tyto praktické kovové kartuše jsou dostupné buď s objemem 12 g nebo 88 g a dokonce se prodávají i speciální olejové bombičky, které vám pomohou udržet vaši zbraň ve střelbyschopném sta­vu.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Bombičky CO2 a plnění

Bombičky CO2 8g Umarex 10ks

Sada 10-ti jednorázových CO2 bombiček 8 g od firmy Umarex. Tato zmenšená verze je vhodná pro pohon RAM zbraní HDP 50 Compact.

Skladem na centrálním skladu, 11. - 12. 12. u vás

229 Kč

Jednorázové CO2 bombičky pro vzduchovky

Jistě jste si všimli, že se na našem e-shopu vyskytují vzduchové pistolevzduchovky a zbraně RAM, které ke svému pohonu potřebují bombičky obsahující oxid uhličitý. Nejběžnějším typem jsou 12 g CO2 bombičky, ale některé dlouhé zbraně vyžadují větší 88 g CO2 bombičky. Všechny jsou jednorázové a nelze je znovu plnit.

Zásady, které je třeba znát a dodržovat

Po napíchnutí musíte bombičku kompletně vystřílet. Nedoporučujeme ji nechávat delší dobu ve zbrani, protože CO2 může poškodit těsnění. Pokud vám již došlo střelivo a stále v bombičce zbývá plyn, není nic jednoduššího než ji naprázdno vystřílet a následně vyšroubovat. Důležitou roli hraje také venkovní teplota, protože bombičky nefungují dobře při nízkých teplotách a měli by se používat pouze v teplých jarních a letních měsících.

Olejové bombičky udrží vaši zbraň v chodu

Kromě pohonu je pro správné fungování vaší vzduchové zbraně důležitá také pravidelná údržba a mazání. Proto si u nás můžete pořídit olejové CO2 bombičky, které fungují jako obyčejné varianty, ale při každém výstřelu rozptýlí olej do zbraně. Díky tomu zůstanou všechny vnitřní části dobře promazány a budou fungovat tak, jak mají. Olejovou bombičku doporučujeme používat po každých 10 klasických bombičkách.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz