Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody
Doprava zdarma
  • Balabán MOJO Hawk - Jestřáb - 1
  • Balabán MOJO Hawk - Jestřáb - 2
Balabán MOJO Hawk - Jestřáb
Balabán MOJO Hawk - Jestřáb - 1
Balabán MOJO Hawk - Jestřáb - 2

Balabáni

Balabán MOJO Hawk - Jestřáb

Jde o ideálního pomocníka pro vábení lišek a jiných predátorů. Balabán je navržený tak, aby simuloval bojujícího jestřába v okamžiku, kdy našel zraněnou kořist. Dodává se v balení se standardní nabíjecí 6V baterií a prsním úchopem balabána a stojanem. Více informací

Tento produkt již nemáme v nabídce
podívejte se na podobné produkty skladem

Původní cena
3 917 Kč
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Mojo
Katalogový kód: EH510303
EAN: 201920106433

Balabán MOJO Hawk - Jestřáb

Dlouhodobě nedostupný ,
3 917 Kč

Popis produktu

Balabán MOJO Hawk - Jestřáb je ideálním pomocníkem pro vábení lišek a jiných predátorů. Stačí balabána umístit nad balabána Tvor, nebo jinou podobnou návnadu a dát predátorovi pomocí elektronické volačky najevo, že jestřáb našel zraněnou kořist, se kterou se hodlá právě vypořádat. Pokud tedy predátor chce snadnou kořist, musí si pospíšit.

Predátoři mají tendenci se držet ve několika metrů od kořisti, pak kroužit po větru, aby mohli nepozorovaně zaútočit. Hlas zraněné kořisti přidává na reálné podobě pasti a přitahuje pozornost predátora na kořist. Ten se pak nedává pozor a vás jako lovce často přehlédne, obzvláště, pokud zvuky vycházejí přímo z nástrahy. Pokud si predátor myslí, že musí spěchat, jinak se na něj nedostane, nebude kolem kořisti kroužit po větru, aby neztratil drahocenný čas. Díky tomu je také menší šance, že zachytí váš pach.

Šelmy často hledají svou kořist tak, že pozorují ptáky – dravce. Z výšky se totiž velmi snadno hledá zraněná kořist. Díky dravcům se tak mohou šelmy dostat ke snadnému úlovku.

Balabán je navržený tak, aby simuloval bojujícího jestřába v okamžiku, kdy našel zraněnou kořist. Dodává se v balení se standardní nabíjecí 6V baterií a prsním úchopem balabána a stojanem.

Parametry

Výrobce: Mojo
Zvěř: Lišky a predátory
Druh baterie: 6V nabíjecí

Obsah balení

  • Balabán MOJO Hawk
  • 6V baterie + adaptér
  • Stojan

Dotazy k produktu (0)

Zapojte se do diskuze

Položte svůj dotaz

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ

Pokud soubory cookie přijmete, budeme pomocí nich vylepšovat a přizpůsobovat vaše prostředí a umožníme našim partnerům zobrazovat vám při návštěvách jiných webů přizpůsobené reklamy společnosti BULLET PROJECT s.r.o.. Spravovat soubory cookie a získat další informace