Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody
  • 30 dní na vrácení zboží

30 dní na vrácení zboží

Nákup bez problému: na zkoušku a vrácení máte 30 dní

Zbraň je těžší, než jste mysleli. Rybářský prut má jinou tvrdost, než jste čekali. Chtěli jste skladnější kempingovou stoličku... Stát se může cokoliv. Chápeme. Proto jsme prodloužili dobu na vrácení – máte na to 30 dní. Důvod uvádět nemusíte.
 

Zboží si můžete vyzkoušet. Jen jej potřebujeme zpět v 100% stavu 

Abyste zjistili, jestli vám nákup sedí, klidně si z pistole nebo luku párkrát vystřelte. Svítilnu provětrejte. Paralyzér vyzkoušejte. Ať vracíte jakékoli zboží, pohlídejte si, že je bez poškozeníopotřebení a v původním obalu. V takovém stavu jej můžeme přijmout a vrátit vám peníze.

Prodloužená 30denní lhůta na vrácení

Začíná běžet druhý den od převzetí objednávky. Když si ji tedy vyzvednete 12. den v měsíci, tak 13. den startuje lhůta 30 kalendářních dnů. Do uplynutí této doby můžete vracet.

Jak? V původním obalu, s veškerým příslušenstvím, kopií prodejního dokladu a vratkovým formulářem

Vratku rádi uznáme. Jen prosím dejte zboží do stavu, v jakém vám přišlo, a přiložte požadované dokumenty. Stáhněte si formulář pro vrácení. Vypňte v něm všechny ůdaje včetně čísla účtu, na který máme zaslat peníze. Částku vám vrátíme, pokud možno, obratem, nejpozději do 14 dní od doručení balíku. Poštovné v tomto případě nehradíme.
 
Doručení
  • Osobně na prodejně v Hlučíně.
  • Přepravou na naši adresu.
    Bullet Project s.r.o., U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín
 
Náš tip: Pokud se s nákupem po cestě zpět něco stane, jdou náklady za kupujícím. Když jej dobře zabalíte a necháte pojistit na odpovídající hodnotu, dá se tomu vyhnout. Víte, jak to někdy s přepravou bývá...

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ