Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody
  • 30 dní na vrácení zboží

30 dní na vrácení zboží

Nákup bez problému: na zkoušku a vrácení máte 30 dní

Zbraň je těžší, než jste mysleli. Chtěli jste skladnější kempingovou stoličku... Stát se může cokoliv. Chápeme. Proto jsme prodloužili dobu na vrácení – máte na to 30 dní. Důvod uvádět nemusíte.
 

Zboží si můžete vyzkoušet. Jen jej potřebujeme zpět v 100% stavu 

Abyste zjistili, jestli vám nákup sedí, klidně si z pistole nebo luku párkrát vystřelte. Svítilnu provětrejte. Paralyzér vyzkoušejte. Ať vracíte jakékoli zboží, pohlídejte si, že je bez poškozeníopotřebení a v původním obalu. V takovém stavu jej můžeme přijmout a vrátit vám peníze.

Prodloužená 30denní lhůta na vrácení

Začíná běžet druhý den od převzetí objednávky. Když si ji tedy vyzvednete 12. den v měsíci, tak 13. den startuje lhůta 30 kalendářních dnů. Do uplynutí této doby můžete vracet.

Jak zboží vrátit? V původním obalu, s veškerým příslušenstvím, kopií prodejního dokladu a vratku

  • Vrácení vám rádi uznáme. Jen dejte prosím zboží do stavu, v jakém vám přišlo.
  • A přiložte požadované dokumenty – kopii prodejního dokladu a vratku.
  • Vratku jednoduše vyplníte v našem vratkovém formuláři, který najdete níže na této stránce. V něm najdete svou objednávku a vyberete zboží, které chcete vrátit. Všechna data jsou už předvyplněná z objednávky. Doplníte jen další nezbytné informace jako své číslo účtu. Částku vám vrátíme nejpozději do 14 dní od doručení balíku. Ve vratce pomůžeme i s objednáním zpětné dopravy. Poštovné v tomto případě nehradíme.
 
Zpětná adresa pro vrácené zboží
  • Osobně na prodejně v Hlučíně.
  • Přepravou na naši adresu.
    Bullet Project s.r.o., U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín
 
Náš tip: Pokud se s nákupem po cestě zpět něco stane, jdou náklady za kupujícím. Když jej dobře zabalíte a necháte pojistit na odpovídající hodnotu, dá se tomu vyhnout. Víte, jak to někdy s přepravou bývá...

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ

Pokud soubory cookie přijmete, budeme pomocí nich vylepšovat a přizpůsobovat vaše prostředí a umožníme našim partnerům zobrazovat vám při návštěvách jiných webů přizpůsobené reklamy společnosti BULLET PROJECT s.r.o.. Spravovat soubory cookie a získat další informace