Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody

Maximálně spolehlivé a výkonné

Revolvery na gumové a pepřové projektily

Ve srovnání s pistolemi jsou revolvery jednodušší a mají menší kapacitu zásobníku. Do karet jim hraje spolehlivost a výkon. Sílu naplno poznáte už při prvním výstřelu. Už jen pohled do hlavně velké ráže vzbuzuje respekt. A pokud ani to útočníka neodradí, pak přijde na řadu pepřové střelivo. A s gumovými kuličkami se vyřádíte při terčové střelbě...číst dále

Popis kategorie
Filtrovat produkty
Cena
2 590 Kč
2 890 Kč
Režim střelby
Úsťová rychlost ?Rychlost projektilu v okamžiku, kdy opouští ústí hlavně. Uvádíme zde úsťové rychlosti udávané výrobcem. V praxi se mohou lišit v závislosti na druhu a hmotnosti použitého střeliva.
110 m/s
135 m/s
Energie ?Kinetická energie střely na ústí hlavně. Jedná se o výrobcem udávanou hodnotu, která je pouze orientační.
Hmotnost
Celková délka

Máte dotaz?

Zeptejte se

Volejte

591 140 565,
PO–PÁ, 8:00–16:00

Michal Ngo ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Položit dotaz Potřebujete poradit? Zeptejte se
Nejprodávanější
zobrazuji 1–2 z 2

Revolvery na gumové a pepřové projektily

RAM Revolver Umarex T4E HDR 50 11J

1

Nejvýkonnější verze revolveru Umarex T4E HDR 50 s úsťovou energií střely 11 J a úsťovou rychlostí 135 m/s. Účinná zbraň pro sebeobranu.

Skladem > 10 ks, V pondělí 23. 5. u vás
2 890 Kč

Revolvery na gumové a pepřové projektily

RAM Revolver Umarex T4E HDR 50 7,5J

1

Revolver je konstruován pro střelbu gumovými a pepřovými projektily. Je výkonným a spolehlivým nástrojem pro sebeobranu i zábavnou střelbu.

Dočasně nedostupné
2 590 Kč
Máte dotaz? Zeptejte se
POKRAČOVÁNÍ POPISU KATEGORIE

Revolvery UmarexT4E na gumové a pepřové projektily

Umarex nabízí zatím pouze dva zástupce revolverů v řadě T4E. Jsou to Revolver Umarex T4E HDR 50 11 J a HDR 50 7,5 J. Vzhledově jsou stejné a liší se pouze v maximální úsťové energii střely. HDR 50 je konstruován speciálně pro střelbu gumovými a pepřovými projektily. Je skvělým a spolehlivým nástrojem pro sebeobranu, trénink a zábavu. Má zásobník na 6 ran, který lze velmi rychle vyměnit. Na jednu CO2 bombičku zvládne vystřelit 20 plnohodnotných výstřelů.

 

Co jsou zbraně RAM a T4E?

Real Action Markers (dále jen RAM), jsou plynové zbraně, u nichž kinetická energie střely na ústí hlavně dosahuje nejvíce 16 J. Podle naší legislativy patří mezi zbraně kategorie D, stejně jako například vzduchovky, plynové pistole apod. Jsou volně prodejné svéprávným osobám od 18 let bez zbrojního průkazu. Do této kategorie spadá i speciální řada zbraní T4E od firmy Umarex. Jako střelivo slouží například gumové kuličky nebo obranné pepřové projektily. Pepřové projektily jsou naplněny technickým pepřem a po dopadu na cíl se rozprsknou. Efekt je pak podobný pepřovému spreji s tím rozdílem, že s RAM značkovač dostřelí dále a přesněji než sprej.

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ

Pokud soubory cookie přijmete, budeme pomocí nich vylepšovat a přizpůsobovat vaše prostředí a umožníme našim partnerům zobrazovat vám při návštěvách jiných webů přizpůsobené reklamy společnosti BULLET PROJECT s.r.o.. Spravovat soubory cookie a získat další informace