skip_main skip_menu skip_search

Seznam značek

Značky vybíráme s největší pečlivostí. Jednotlivé zboží sami používáme. Proto v nabídce objevíte jen produkty, u kterých jsme přesvědčeni, že za to opravdu stojí. Pokud máte dotaz nebo tip na zajímavé výrobce, dejte nám vědět na info@balistas.cz.

Balistas

Nejširší výběr značek

pro zbraně, lov i outdoor

 • Crosman

  Když si William McLean roku 1923 nechal patentovat návrh své vzduchovky, těžko mohl tušit, že téměř za sto let bude jeho firma z newyorského Rochesteru udávat směr ve výrobě vzduchových zbraní.

 • Epic Airguns

  Českou společnost EPIC AIRGUNS založili nadšenci do PCP vzduchovek, kterým pod rukama prošel nespočet modelů od předních světových výrobců. V portfoliu firmy najdete špičkové modulární větrovky, tripody a celou řadu praktického příslušenství.

 • Evanix

  Evanix se zaměřuje na PCP zbraně. Boduje slušnou povrchovou úpravou a pažbami z ořechu či dřeva sepetia. Kvalita produktů souvisí s tím, že veškerá výroba probíhá přímo ve firmě. Díky tomu i rychleji reaguje na potřeby trhu, které se promítají do inovací.

 • FX Airguns

  Filozofie FX Airguns je jednoduchá – vytvořit co nejvýjimečnější vzduchovku. A to se jim skutečně daří, FX jsou mistrovsky zkonstruované, spolehlivé, extrémně silné a pozoruhodně tiché. Výrobce používá nejmodernější technologie a neustále posouvá své možnosti na samotnou hranici nemožného.

 • Gamo

  Španělská firma si drží hned dvě nej. Je to největší prodejce diabolek na světě a zároveň největší výrobce vzduchovek v Evropě. Podle čeho vzduchové zbraně Gamo poznáte? I za nižší cenu dostanete kvalitně zpracovaný výrobek.

 • JSB

  Jestli chcete opravdu kvalitní střelivo do vzduchovky, sáhněte po JSB diabolo. Bohumínská firma je pro majitele vzduchových pušek i pistolí doslova srdcovka. Není se čemu divit, její diabolky považují střelci i odborníci za nejkvalitnější na světě.

 • Kalibrgun

  Značka u nás vyrábí vysoce výkonné PCP zbraně. Ptáte se, jestli má český Kalibrgun něco společného s tím ruským? Odpověď zní: Да. Firma vznikla roku 2005 v Moskvě a v Praze otevřela moderní výrobnu, ve které najdete ty nejkvalitnější CNC stroje.

 • Kral Arms

  Tradiční turecký výrobce větrovek dodal na trh za posledních 20 let neuvěřitelných 3 000 000 kusů zbraní. Aktuálně se soustředí na PCP větrovky Puncher. Využijete je jak na loveckou, tak sportovní střelbu.

 • Presslug

  Myšlenku výroby vlastního střeliva do vzduchovek přivedli v Presslugu k dokonalosti. Naplno zúročili více než 15 let zkušeností se zbraněmi a vytvořili celou sadu nástrojů pro výrobu diabolek a slugů té nejvyšší kvality.

 • Reximex

  Přes pětadvacet let zkušeností se zbraněmi se odráží na kvalitě výrobků a poskytovaných služeb turecké značky Reximex. Na dvanácti tisíci metrech se rozkládá moderní výrobní zázemí, kde vznikají PCP vzduchovky 21. století.

 • Sig Sauer

  Sig patří k 5 největším producentům zbraní na světě. Jeho doménu představují krátké ruční palné zbraně. Mají prvotřídní zpracování, extrémně dlouhou životnost, jsou spolehlivé. To jsou důvody, proč je používá například FBI či Navy Seals.

 • SPA

  Že značka Made in China mění svůj význam k lepšímu, svědčí i to, že SPA vyváží zboží do celého světa a kam přijde, tam s ním sklízí úspěch. Vzduchové pušky a pistole má kvalitní a cena je bezkonkurenční, levněji než Číňané to nikdo nezvládne.

 • Taipan

  Česká značka Taipan si do názvu dala jednoho z nejjedovatějších hadů světa. A to proto, aby dokázala, že její PCP vzduchovky jsou stejně ostré a přesné.

 • Umarex

  Umarex začal roku 1972 vyrábět plynové a signální zbraně, v té době nejkvalitnější na trhu. To mu zajistilo start z říše snů. Později přidal i vzduchovky. A když dva vedoucí muže ve společnosti Wulfa-Heinze Pflaumera a Franze Wonische napadlo dělat repliky zbraní, netušili, že to je zlatá trefa.

 • Valiant

  Valiant vyrábí kvalitní puškohledy pro sportovní střelbu a lov. Vznikl roku 2011 v ČR a stojí za nim střelci, kteří na trhu postrádali kvalitní optiku za solidní cenu.

 • Vector Optics

  Vector Optics je čínský výrobce optických zaměřovačů a příslušenství pro zbraně. Společnost byla založena v roce 2007 a od té doby rozšířila svou produktovou řadu o širokou škálu puškohledů, dalekohledů, kolimátorů, laserů, montáží a dalšího střeleckého vybavení.

 • Venox

  Česká značka Venox kompletně vybaví každého střelce, aniž by mu vyluxovala peněženku. Vyrábí toho opravdu hodně, například pouzdra na zbraně, montáže pro puškohledy, terče, střelnice, čištění na zbraně, bipody a mohli bychom jmenovat ještě spoustu dalšího skvělého příslušenství.

 • Victorinox

  Victorinox je již tradičním švýcarským výrobcem kuchyňských a multifunkčních švýcarských nožů. Ty se vyrábějí z kvalitní nerezové oceli už od konce 19. století.

 • Wildee

  Jde o českého výrobce outdoorových a loveckých potřeb. Mezi jeho produkty si vybere jak běžný zálesák, tak i ostřílený myslivec.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.