Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody

Vlasce, které vás podrží při zdolávání

Sufix

Sufix

Rybářské vlasce Sufix se dají popsat jako spolehlivé a poctivé výrobky. Značka vyrábí pletené šňůry s ideálním kruhovým průřezem. Nabídku doplňují 100% fluorokarbony. Jsou nadprůměrně odolné proti oděru a šokovým nárazům. Zmiňme i monofilní vlasce, které mají rychlou potápivost a minimální paměť, tedy parametry ideální pro rybolov na moři.

 

Vlasce na feeder

Vlasce Sufix Feeder Mono mají dobrou oděruodolnost, vysokou pevnost v uzlu a rychle se potápějí. Díky nízké průtažnosti nabízí dobrou citlivost a jistotu záseku. Vybrat si můžete vlasce různých průměrů a pevností. Nejprodávanější je Feeder Mono 150 m/0,20 mm/3,3 kg Burgundy.

 

Monofilní vlasce

Ty reprezentují měkké, hladké a ohebné Sufix XL Strong. Jde o oděruvzdorné, rychle potápivé, středně průtažné vlasce s velkou pevností v uzlu. Takto všestranné nylonové monofily se uplatní pro techniky sladkovodního i mořského rybolovu. Dodávájí se v několika barevných variantách. Oblíbené je zářivě žluté nebo třeba platinové zbarvení.

 

Vlasce Sufix Tritanium

Monofil Tritanium 1750 m/0,28 mm/5,5 kg byl vyroben technologií Super Bond Polymer. Je tak 10x odolnější než běžný vlasec stejného průměru. Hodí se na lov kaprů v náročnějším prostředí s vodními překážkami. Stejným způsobem vznikl i Tritanium 325 m/0,65 mm/30 kg. Ideál pro mořský rybolov i s multiplikátory i pro lov v náročném prostředí.

Filtrovat produkty
Cena
0 Kč
0 Kč

Máte dotaz?

Zeptejte se

Volejte

591 140 565,
PO–PÁ, 8:00–16:00

Michal Ngo ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Položit dotaz Potřebujete poradit? Zeptejte se
Nejprodávanější
zobrazuji 1–0 z 0
v této sekci není přiřazeno žádné zboží
Podkategorie: Sufix

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ