Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody

Šestý smysl

Flir

Flir

Americko-švédská společnost Flir vyrábí špičkové termovize a noční vidění, které člověku přináší doslova šestý smysl a umožňují mu vidět dosud nevídané.

Flir nabízí diverzifikované portfolio pro obranný průmysl a komerční využití. Produkty Flir pomáhají chránit a zachraňovat životy vojenskému personálu, zvyšovat energetickou efektivitu v průmyslu a pomáhat při různých vědeckých výzkumech.

Flir — Váš šestý smysl

Termovize Flir Scout TK má široké využití. Pokud jste myslivec, bude vám neocenitelným pomocníkem při lovu a velmi usnadní případný dosled zvěře. Můžete ji také využít při ochraně pozemku či staveb, zjištění tepelných ztrát budov apod. Má kompaktní rozměry a nebude vás tížit v kapse. Dokonce už vás nepřekvapí ani mlha či sněžení, na rozdíl od nočního vidění s termovizí uvidíte pořád stejně.

Účinná pozorovací vzdálenost FLIR Scout TK je více než 90 metrů. V průběhu sledování můžete přepínat mezi několika barevnými režimy.

Filtrovat produkty
Cena
17990 Kč
17990 Kč

Máte dotaz?

Zeptejte se

Volejte

591 140 565,
PO–PÁ, 8:00–16:00

Michal Ngo ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Položit dotaz Potřebujete poradit? Zeptejte se
Nejprodávanější
zobrazuji 1–1 z 1
Doprava zdarma

Pozorovací termovize

Termovize Flir Scout TK

Termovize Flir Scout TK

Nová kompaktní termovize od společnosti FLIR. Termovize nabízí široké využití. Využít můžete na ochranu staveb a pozemku a pozorování zvěře.

Dočasně nedostupné
17 990 Kč
Podkategorie: Flir

Flir - VYBERTE SI Z PODKATEGORIÍ

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ

Pokud soubory cookie přijmete, budeme pomocí nich vylepšovat a přizpůsobovat vaše prostředí a umožníme našim partnerům zobrazovat vám při návštěvách jiných webů přizpůsobené reklamy společnosti BULLET PROJECT s.r.o.. Spravovat soubory cookie a získat další informace