- Zbraně bez zbrojního průkazu
- Vzduchovky
- CO2 vzduchovky
- Vzduchovka Umarex 850 M2 XT Kit 4,5mm
CO2 vzduchovky
Vzduchovka Umarex 850 M2 XT Kit 4,5mm
Umarex 850 M2 XT Kit má taktickou polymerovou pažbu s lícnicí, která je zakončena gumovou botkou. Na předpažbí naleznete montážní RIS lišty. Díky tomu máte prostor pro montáž taktických doplňků, můžete využít například laser či svítilnu. Vzhledem k vyšší hmotnosti zbraně vám bude dvojnožka velmi ... Více informací
Kategorie zbraně: | D |
Energie: | 16 J |
Střelivo: | Diabolky |
Délka hlavně: | 600 mm |
Ráže: | 4,5 mm |
Záruka: | 24 měsíců |
Výrobce: | Umarex |
Katalogový kód: | 464.00.31-2 |
EAN: | 4000844659880 |
Podobné produkty (12)
CO2 vzduchovky
Vzduchovka Sig Sauer MPX 4,5mm s kolimátorem

Spoušt je kovová a také celý lučík. Na levé straně najdete kovovou pojistku, která je v dosahu palce při střelbě.
CO2 vzduchovky
Vzduchová puška Umarex Legends Cowboy Rifle

Jako střelivo slouží ocelové broky, které se vkládají do replik nábojnic. Do zásobníku se vejde 10 nábojnic a přebíjení vypadá velmi reálně.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka SPA Artemis CR600W 4,5mm

Model CR600W je určený na CO2 bombičky, disponuje zásobníkem a jednorannou redukci. Nulový zpětný ráz a nízká hmotnost.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5mm

Dánský výrobce přichází s CO2 puškou se zásobníkem na ocelové BB broky. Pistolová rukojeť vhodná i pro juniory. Samonabíjecí režim.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka Umarex 850 M2 Target Kit 4,5mm

Nová a vylepšená verze oblíbené řady vzduchovek Umarex Hammerli 850 Air Magnum, navíc se skutečně bohatým příslušenstvím.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka Sig Sauer MPX 4,5mm FDE Sand s Kolimátorem

Jelikož se jedná o set, v balení i naleznete kolimátor firmy Sig Sauer. Tento kolimátor patří mezi top produkty.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka Sig Sauer MCX 4,5mm s kolimátorem

Celokovová konstrukce dodává pušce reálnou váhu. Drážkovaná hlaveň na diabolky je velice přesná a 30ranný zásobník je opravdu dostačující.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka Umarex 850 M2 4,5mm

Jde o novou verzi oblíbené řady vzduchovek Umarex Hammerli 850 Air Magnum. Má taktickou polymerovou pažbu s lícnicí.
CO2 vzduchovky
Vzduchový samopal Umarex Legends M1A1 Thompson Legendary Semi-Auto 4,5mm

Věrná vzduchová replika druhoválečného samopalu Thompson M1A1 od německého výrobce Umarex. Tento model funguje pouze v režimu Semi-Auto.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka Ruger 10/22 4,5mm

Tato vzduchovka je povedenou replikou samonabíjecí malorážky Ruger 10/22. K pohonu slouží dvě 12g CO2 bombičky, které se vkládají do pažby.
CO2 vzduchovky
Vzduchovka SPA Artemis CR600W 5,5mm

Puška je poháněna CO2 bombičkou, která se dává do kartuše pod hlavní. Kartuše pojme až 3 bombičky, ale vždy se napíchne pouze jedna.
Jsme srdcaři a jedni z vás
Pro každého uděláme, co můžeme
Vzduchovka Umarex 850 M2 XT Kit 4,5mm
Popis produktu
Nová a vylepšená verze oblíbené řady vzduchovek Umarex Hammerli 850 Air Magnum, navíc se skutečně bohatým příslušenstvím.
Umarex 850 M2 XT Kit má taktickou polymerovou pažbu s lícnicí, která je zakončena gumovou botkou. Na předpažbí naleznete montážní RIS lišty. Díky tomu máte prostor pro montáž taktických doplňků, můžete využít například laser či svítilnu.
Vzhledem k vyšší hmotnosti zbraně vám bude dvojnožka velmi užitečným pomocníkem při přesné střelbě na delší vzdálenosti. A Hammerli 850 to skutečně umí, k tomu je vybavena 600 mm dlouhou drážkovanou hlavní zakončenou závitem 1/2 UNF pro moderátor hluku.
V balení rovněž naleznete puškohled Walther 6x42, jestli si rádi "hrajete na odstřelovače", máte kompletní set. Pokud vám tento puškohled nevyhovuje, můžete využít Tru-Glo mířidla nebo na 11mm montážní lištu namontovat libovolný puškohled.
Pohon zajišťuje 88g CO2 bombička, se kterou vystřílíte přibližně 200 ran. K dostání je také redukce na 2x 12g CO2 bombičku, pak je možné vystřílet cca 75 ran. Umarex 850 M2 používá kovový věnečkový zásobník na 8 diabolek. Přebíjení pomocí nabíjecí páky je velmi jednoduché a plynulé. Před každým výstřelem je nutné odjistit automatickou pojistku, která je snadno dostupná palcem.
Klíčové vlastnosti
- Bohaté příslušenství
- Atraktivní design
- Kvalitní zpracování
Parametry
Kategorie zbraně: | D (volně prodejné od 18let) |
Výrobce: | Umarex |
Ráže: ?Ráže je vnitřní průměr hlavně a částečně udává, jaký náboj lze pro danou hlaveň použít. | 4,5 mm |
Hmotnost: | 4077 g |
Celková délka: | 1186 mm |
Délka hlavně: | 600 mm |
Úsťová rychlost: ?Rychlost projektilu v okamžiku, kdy opouští ústí hlavně. Uvádíme zde úsťové rychlosti udávané výrobcem. V praxi se mohou lišit v závislosti na druhu a hmotnosti použitého střeliva. | 250 m/s |
Režim střelby: | Přebíjení |
Energie: ?Kinetická energie střely na ústí hlavně. Jedná se o výrobcem udávanou hodnotu, která je pouze orientační. V ČR je maximální povolená energie 16 J pro plynové a 7,5 J pro flobertové zbraně. | 16 J |
Střelivo: | Diabolky |
Mířidla: | Ano |
Montážní lišta: | Ano |
Materiál pažby: | Plast |
Má optiku: ?Vzduchovka je dodávána v setu společně s optikou. | Ano |
Nejčastější dotazy
Dokumenty ke stažení (1)
Obsah balení
- Umarex 850 M2 XT Kit 4,5mm
- Věnečkový zásobník
- Dvojnožka
- Puškohled Walther 6x42
- Diabolky 500 ks
- Kompenzátor hluku
Produkt je řazen v kategoriích
Videa (1)
Doporučujeme přikoupit (8)
Terče pro vzduchovky
Terče vzduchovkové Venox 100ks

Vzduchovkové terče klasických rozměrů. Vyrobeny z kvalitního materiálu, který se netrhá.
Terče pro vzduchovky
Papírový terč Venox Mumie 61x43cm 10ks

Balení 10 papírových terčů s originálním vyobrazením mumie. Každý list má rozměry 61 cm x 43 cm.
Terče pro vzduchovky
Terč Venox 14x14 5 terčů

Normované papírové terče do lapače o rozměrech 14x14 cm s 5 terčíky.
Terče pro vzduchovky
Papírový terč Venox Divočák 61x43cm 10ks

Divočák má v oblasti komory umístěný klasický kruhový terč. Další dva kruhové terče se nacházejí v horních rozích papíru.
Terče pro vzduchovky
Papírový terč Venox 30 terčů 40x30cm 10ks

Balení 10 papírových terčů od výrobce Venox. Na každém je vyobrazeno celkem 30 malých terčíků.
Terče pro vzduchovky
Papírový terč Venox 7 postav 40x30cm 10ks

Balení 10 papírových terčů od výrobce Venox. Na každém je vyobrazeno celkem 7 postav a 14 malých terčíků.
Terče pro vzduchovky
Terč Venox 14x14 Kachna

Normované papírové terče do lapače se siluetou kačeny o rozměrech 14x14 cm.
Terče pro vzduchovky
Terče Daisy Shoot NC reflexní 10ks

V balení dostanete 10 listů reflexních terčů. Celkem máte k dispozici tři druhy terčů o průměru 7,5 cm (20 ks), 5 cm (30 ks) a 2,5 cm (60 ks).
Bombičky CO2 a plnění
Bombička CO2 12g ASG 1ks

Klasická 12g CO2 bombička určená pro plynové zbraně. Bombička je jednorázová a nelze ji znovu plnit.
Bombičky CO2 a plnění
Bombička CO2 12g olejová ASG 1ks

Olejové 12g bombičky slouží k důkladnému promazání vnitřních částí zbraně. Výrazně zvyšují životnost a spolehlivost CO2 vzduchovek.
Bombičky CO2 a plnění
Bombička CO2 12g ASG 50ks

Klasická 12g CO2 bombička určená pro plynové zbraně. Bombička je jednorázová a nelze ji znovu plnit. Cena za 50 kusů.
Diabolky 4,5 mm
Diabolo JSB Exact 4,50mm 500ks

Nizká hmotnost s dokonale rozloženým těžištěm diabolky, ideálni pro střelbu na delší vzdálenosti i do všech podmínek.
Diabolky 4,5 mm
Diabolo JSB Exact 4,52mm 500ks

Nizká hmotnost s dokonale rozloženým těžištěm diabolky, ideálni pro střelbu na delší vzdálenosti i do všech podmínek.
Lapače broků a diabolek
Lapač broků Venox puška

Klasický lapač vhodný pro terče o rozměrech 14×14 cm. Vhodný pro zbraně do 16 J.
Dotazy k produktu (0)
Zapojte se do diskuze