Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody
  • Velkoobchod

Velkoobchod

Staňte se naším partnerem

Provozujete podnikatelskou činnost s podobným zbožím jako my nebo nakupujete do firmy? Jako velkoobchodní zákazník získáte lepší ceny.

 

Proč jít do toho s námi

Máme širokou nabídku – zbraně, nože, pyrotechniku, zboží pro airsoft i sebeobranu. Produkty tak nemusíte hledat u různých partnerů.

Jsme ověření. Na trhu se pohybujeme už 11 let.

Za tu dobu jsme se stali pro Česko i Slovensko výhradními dovozci značek Evanix, Cometa, Kral Arms, ASG, SPA, Huben, Edgun, Kalibrgun, Airgun Technology, Crosman, Raven, Valiant a Jandao.

Velkoobchodně distribuujeme i další kvalitní značky jako Umarex, Optisan, Ekol, Bruni, Kimar, JSB, UZI nebo Barnett.Nižší ceny a další výhody

Společně s lepšími cenami produktů můžete čerpat i další bonusy. Jako velkoobchodní zákazník dále získáte:

  • Přístup k návodům a manuálům každého produktu.

  • Pravidelnou nabídku velkoobchodních akcí.

  • Možnost stáhnout si hlavní fotky produktů bez vodotisku.

  • Okamžité on-line informace o dostupnosti a ceně.

  • Individuální jednání.

 

Jak se stát velkoobchodním zákazníkem

Ve třech snadných krocích

  1. Okopírujte si živnostenský list, případně výpis z OR. Stačí formát .doc či .pdf.

  2. Pokud máte zájem o nákup zboží, k jehož prodeji je zapotřebí koncese na prodej zbraní a střeliva, vytvořte taktéž kopii této koncese.

  3. Jestliže jste plátci DPH, připravte si registraci DIČ.

Tyto doklady prosím zašlete na e-mail velkoobchod@balistas.cz 

Po doručení údajů vám převedeme účet z registrovaného zákazníka na velkoobchodního. Ihned poté, při přihlášení do webu, se vám ceny změní dle příslušné velkoobchodní kategorie. Přes webové rozhraní následně můžete učinit nákup.

Důležitá informace: Velkoobchodní systém dočasně funguje přes náš druhý e-shop zbrane-vzduchovky.cz. To znamená, že se velkoobchodní ceny vztahují na veškerou produktovou nabídku, kterou najdete na tomto webu. Samotné objednávání a vedení účtu pak rovněž probíhá na zbrane-vzduchovky.cz.

 

Každý obchod má svá pravidla

Jako velkoobchodnímu partnerovi se vám vždy snažíme vyjít vstříc. Za to vás žádáme o dvě věci. Pokud vlastníte e-shop a chcete na něm naše zboží nabízet, prosím dodržujte doporučené maloobchodní ceny. Druhá žádost souvisí s texty u produktů. Psali jsme je sami, stálo to spoustu práce. Prosíme, abyste je nekopírovali.

Pokud by to někdo nerespektoval, nemůžeme mu poskytnout výhody velkoobchodního systému. Při opakovaném porušení pravidel bychom museli spolupráci ukončit.

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

PRODEJNA V HLUČÍNĚ