skip_main skip_menu skip_search

Kvalitní výbava pro perkusní zbraně

Příslušenství

Pokud jste někdy měli tu čest čistit zbraň na černý prach, jistě nám dáte za pravdu, že je tento proces poněkud zdlouhavý a rozhodně si ušpiníte ruce. Každý správný střelec by proto měl mít pořádné perkusní nástroje, jako například sadu čištění nebo krásnou mosaznou prachovnici.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Příslušenství

Nabiják Detonics - mosaz

Tento praktický nabiják od českého výrobce Detonics můžete použít k naražení a zasunutí střely do hlavně. Hodí se pro všechny typy střel.

Skladem 1 ks, v pondělí 4. 12. u vás

179 Kč

Nezapomínat na čištění

Pokud jste někdy měli tu čest čistit zbraň na černý prach, jistě nám dáte za pravdu, že je tento proces poněkud zdlouhavý a rozhodně si ušpiníte ruce. Zatvrdlé zbytky prachu v hlavni se většinou špatně odstraňují. Naštěstí si u nás můžete pořídit praktickou sadu čištění pro perkusní zbraně od českého výrobce Detonics. Obsahuje mosazný kartáček, silonový kartáček a bavlněnou lacetku. Tento set vám čištění zbraně velmi usnadní a v kombinaci s vhodným olejem na zbraně budete mít za chvíli hotovo.

Správné dávkování prachu

Při nabíjení je velice důležité umět si správně nadávkovat množství střelného prachu. S tím vám pomůže ručně leštěná prachovnice na černý prach. Je vybavena praktickým dávkovacím ventilem a můžete s ní nabíjet všechny typy perkusních zbraní.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz