Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody
  • O nás

O nás

Jsme první český e-shop, který spojuje zbraně, outdoor, lov a myslivost

Když v roce 2008 Jan Kaleta skončil se závodní střelbou na běžící terč, přemýšlel, co dál. Protože se s Markem Děnglem kamarádili roky, střelbu milovali a viděli v ní potenciál, začali prodávat vzduchovky na zbrane-vzduchovky.cz. Přes den e-shop vedli, po nocích balili objednávky. Postupně do firmy přicházeli noví kolegové: hráči airsoftu, myslivci, bývalí vojáci. Tohle spojení kluky nahlodávalo. Říkali si, že by bylo super, kdyby se vše propojilo. V té době nápad prozatím odložili. I proto, že se obchodu začínalo dařit.

Ve firmě to připisují třem věcem. Vyznají se a umí poradit, prodávají kvalitní produkty a záleží jim na dobrých vztazích. Kluci pravidelně navštěvují dodavatele i výrobce po celém světě. Díky tomu, že sedmkrát obletěli zeměkouli, jsou dnes u nás i na Slovensku výhradními distributory značek Evanix, Cometa, Jandao, Kral, Megaline nebo Sig Sauer. Dotáhli to na jednoho z největších prodejců a dovozců vzduchovek, plynovek a flobertek v Česku.

I když byli spokojení, celou dobu se jim vracel nápad na spojení vzduchovek s různými obory. Uzrál roku 2012 na veletrhu v Norimberku a hlavně v Las Vegas. Tady si kluci řekli: „To je přesně ono.“  V jednom obchodě si vyberete věci pro přežití v přírodě, vzduchovku pro sebe, airsoftku pro syna, doplňky do domu i do auta… Od té doby hledali odpověď na otázku, jestli se stejný koncept uplatní i u nás. Tou odpovědí je Balistas.cz.

První český e-shop propojující zbraně, outdoor, lov a myslivost. Balistas dává dohromady všechny aktivní lidi s láskou k přírodě. Vraťte se ke svým radostem. Blbněte jako malí a nestyďte se za to. Užívejte si život a přírodu jako my. Prostě žijte #BalistasLife.

Marek Děngl a Jan Kaleta

Marek Děngl a Jan Kaleta

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ

Pokud soubory cookie přijmete, budeme pomocí nich vylepšovat a přizpůsobovat vaše prostředí a umožníme našim partnerům zobrazovat vám při návštěvách jiných webů přizpůsobené reklamy společnosti BULLET PROJECT s.r.o.. Spravovat soubory cookie a získat další informace