skip_main skip_menu skip_search

Optiky na kuše

Kušohledy

Pomáháme s výběrem

Kušohled je jeden ze způsobů jak zlepšit střelecké výsledky při střelbě z kuše. Vypadá jako běžný puškohled, ale je uzpůsoben tak, aby odolal rázům a vibracím, které vznikají rychlým pohybem tětivy. Také osnovy jednotlivých kušohledů umožňují snadné míření na různé vzdálenosti.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Kušohled Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC

zdarma

1x

Valiant Kronos II je druhou generací produktové série optik od české společnosti Valiant. Tento model je díky svému čtyřnásobnému zvětšení skvělou volbou pro střelbu na kratší vzdálenosti.

Skladem > 100 ks, v úterý 18. 6. u vás

5 950 Kč

Kušohled 4x32 třibodova osnova

Kušohledy vychází z klasický puškohledů. Disponují však rozdílnou zaměřovací osnovou. Kušohled je možné namontovat na 22mm weaver lištu.

Dlouhodobě nedostupný

1 890 Kč

Detail

Optiky na kuše

Optiky na kuše, nebo také kušohledy, slouží k přesnější střelbě zejména na delší vzdálenosti. Pro kratké vzdálenosti si vystačíte i s kolimátorem. Solidní konstrukce obstojí i vůči nepříjemným rázům vyvolaným rychlým pohybem tětivy. Poklesu šípu během letu jsou přizpůsobeny také záměrné osnovy. Kušohledy jsou vítaným doplňkem zejména pro lovecké kuše.

Doporučené články

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.