skip_main skip_menu skip_search

Nejpřesnější z flobertek

Flobert pušky

Skvělá na nácvik střelby, ideální na osvojení střeleckých návyků. Taková je každá flobertka. Dlouhá flobertová puška je ale nejpřesnější a zvládne i střelbu na větší vzdálenosti. Je to dáno tím, že má delší hlaveň, než jakou najdete u flobertového revolveru či pistole.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Flobertka Mayzus MZ07 Obamka cal. 6mm C-I

Kategorie C-I zdarma

Dlouhá flobertka českého výrobce Mayzus. Puška je vybavena jednoranným mechanismem pracujícím ve čtyřech chodech. Všechny kovové části mají černěný povrch.

Skladem 2 ks, v pondělí 22. 4. u vás

12 990 Kč

Flobertky jsou palné zbraně na náboje s okrajovým zápalem. Flobertové náboje se skládají z projektilu a nábojnice, která obsahuje výmetnou náplň a zápalnou složku. Energie náboje dosahuje cca 7,5 J.

Flobertky se obecně hodí pro sportovní střelbu na krátké vzdálenosti, uplatní se i jako pomocník při hubení drobných hlodavců. Mají stejně kvalitní zpracování jako ostré zbraně.

 

 

Nabízíme české flobertové pušky od Spielberg Brno

Spielberg je přední světový výrobce. Flobert pušky dělá jen té nejvyšší kvality, v jednoranné verzi, s přesně vyřezávanými pažbami. Jsou v ráži 6 mm a mají drážkovanou hlaveň. Pušky najdete v mnoha barevných provedení a také v různé celkové délce. Vybrat se dá i typ odfuku. 

Náš tip! Upozorňujeme, že při volbě starého odfuku, to znamená pouze dva odfuky, výrobce neposkytuje záruku na pažbu. 

Podívejte se do poradny. Najdete v ní článek o výběru flobertek.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.