Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody
  • Balistas Life

Zajímavosti

Zábava bez zbrojáku 4: Vzduchové pistole – velká zábava v malém balení

Pokud si chcete pořídit vzduchovou pistoli, je nutné si hned na začátku ujasnit několik věcí. Nejprve je samozřejmě potřeba stanovit cenovou relaci. Následně si položte otázku, co od vzduchové pistole vlastně očekáváte.

Lukáš Hajný 15. 4. 2020
19 minut čtení

Zajímavosti

Zábava bez zbrojáku 3: Luky – kdysi obávané zbraně dnes přináší radost a zábavu

V novém dílu seriálu o volně dostupných zbraních na zábavnou a sportovní střelbu se se zaměříme na luky a šípy. Povíme si něco o jejich historii a také si řekneme, jak si s nimi užít pořádnou porci zábavy.

Lukáš Hajný 7. 4. 2020
19 minut čtení

Zajímavosti

Zábava bez zbrojáku 2: Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Jednoduché, levné, tiché a zábavné. Tak se dají popsat praky a foukačky. Jsou to zbraně s jednoduchou konstrukcí, které využívají lidskou sílu k vystřelení projektilu. Zkušený střelec s nimi dokáže skolit i obra Nemusíte se ale bát k nim pustit i děti.

Lukáš Hajný 30. 3. 2020
20 minut čtení

Zajímavosti

Zábava bez zbrojáku 1: Nejlevnější vzduchovky, s kterými zažijete dost zábavy

Za málo peněz hodně muziky, nebo spíše hodně střílení. Vybrali jsme levné vzduchovky. Zabijí nudu, a přitom kvůli nim nesáhnete hluboko do kapsy. Kritéria jsou jasná – cena do 5000 Kč a snadná obsluha, kterou zvládnou i děti pod dohledem rodičů. Teď zaměříme na vzduchové pušky, příště na pistole.

Lukáš Hajný 23. 3. 2020
17 minut čtení

Recenze a testy

One Meal – české potravinové dávky pro vojáky i outdoorové nadšence

Trvanlivého jídla se na trhu vyskytuje celá řada. V tomto článku si však představíme novinku od českého výrobce One Meal, která bezesporu snese srovnání s těmi nejrozšířenějšími bojovými dávkami světa.

Lukáš Hajný 3. 3. 2020
18 minut čtení

Novinky

Novinky z Shot Show 2020

Už je tu zase leden a to znamená, že přichází námi dlouho očekávané období výstav a novinek z našeho oboru – střelectví, lovectví, survivalu. Jako první jsme navštívili největší výstavu zbraní a lovectví SHOT SHOW, která se každoročně koná v americkém městě hříchů Las Vegas.

Marek Děngl 7. 2. 2020
15 minut čtení

Recenze a testy

Recenze: vzduchovka Daisy Red Ryder a 105 Buck

Jako redaktor Střelecké revue obvykle seznamuji čtenáře se zbraněmi, určenými pro vyšší věkové kategorie. Mne ale velmi upoutaly pákové opakovačky Daisy pro podstatně mladší střelce. Ukažme si čím.

Svatopluk Krutiš 23. 1. 2020
15 minut čtení

Recenze a testy

Recenze vzduchovky Daisy Model 25

Představme si jednu z vlajkových zbraní bývalého výrobce větrných mlýnů – společnosti Plymouth Iron Windmill Company, od roku 1895 přejmenované na Daisy Manufacturing Company. Model pumpa Daisy 25 není dětskou vzduchovkou, je určen o něco větším střelcům.

Svatopluk Krutiš 9. 1. 2020
14 minut čtení

Novinky

Nejprodávanější plynovky za rok 2019

Podívejte se na výběr nejoblíbenějších a nejprodávanějších plynovek za rok 2019. Nejčastěji se prodávaly plynové pistole, ale v žebříčku se umístil také plynový revolver a dokonce dlouhá puška.

Lukáš Hajný 3. 12. 2019
16 minut čtení

Zajímavosti

Přežití ve městě? Člověk člověku vlkem!

Procento populace, které se o sebe v krizových situacích dokáže postarat, postupně klesá. Lidé jsou kompletně závislí na elektřině a technologiích. Amar Ibrahim proti tomuto negativnímu trendu bojuje. V kurzech přežití učí, jak se s náročnými situacemi popasovat. Nejen o nich jsme si s Amarem povídali.

Alena Tesařová 29. 11. 2019
15 minut čtení

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

VÝDEJNA V HLUČÍNĚ