E-shopové objednávky odesíláme do 24h. Osobní odběr v Hlučíně dočasně uzavřen.

Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody
  • Balistas Life

Novinky

Nejlepší vzduchovky roku 2020 dle oblíbenosti

Zajímá vás, jaké vzduchovky letos nejvíc letí? V seznamu najdete modely všech kategorií. Stále větší zájem je o nejsilnější a nejpřesnější PCP vzduchovky. Těm sekundují CO2 zbraně na zábavu. Stálicemi jsou levné pružinovky.

Lukáš Hajný 16. 10. 2020
15 minut čtení

Recenze a testy

Zbraně na gumové projektily RAM – nový způsob obrany i zábavy

Hledáte zbraň, se kterou si zastřílíte klidně na zahradě a která navíc dokáže sloužit jako sebeobranný prostředek? Zkuste zbraně na gumové projektily.

Lukáš Hajný 17. 8. 2020
19 minut čtení

Zajímavosti

95 % lidí se v lese neobejde bez mapy v mobilu

Říká specialista na přežití Amar Ibrahim. Během rozhovoru, který nám poskytl, jsme se bavili nejen o přežití v přírodě a jak se lidé v ní dnes zvládají orientovat, ale třeba i o první pomoci a sebeobraně.

Marek Děngl 17. 8. 2020
14 minut čtení

Novinky

Terče ke stažení zdarma – na vzduchovku, pistoli i větrovku

Připravili jsme pro vás čtyři různé papírové terče k vytisknutí. Každý je naprosto zdarma. Stačí vám obyčejná černobílá tiskárna, papír o velikosti A4 a za chvíli máte vlastní terč.

Lukáš Hajný 16. 7. 2020
14 minut čtení

Zajímavosti

Vzduchové pistole – velká zábava v malém balení

Pokud si chcete pořídit vzduchovou pistoli, je nutné si hned na začátku ujasnit několik věcí. Nejprve je samozřejmě potřeba stanovit cenovou relaci. Následně si položte otázku, co od vzduchové pistole vlastně očekáváte.

Lukáš Hajný 15. 4. 2020
19 minut čtení

Zajímavosti

Luky – kdysi obávané zbraně dnes přináší radost a zábavu

V novém dílu seriálu o volně dostupných zbraních na zábavnou a sportovní střelbu se se zaměříme na luky a šípy. Povíme si něco o jejich historii a také si řekneme, jak si s nimi užít pořádnou porci zábavy.

Lukáš Hajný 7. 4. 2020
19 minut čtení

Zajímavosti

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Jednoduché, levné, tiché a zábavné. Tak se dají popsat praky a foukačky. Jsou to zbraně s jednoduchou konstrukcí, které využívají lidskou sílu k vystřelení projektilu. Zkušený střelec s nimi dokáže skolit i obra Nemusíte se ale bát k nim pustit i děti.

Lukáš Hajný 30. 3. 2020
20 minut čtení

Zajímavosti

Nejlevnější vzduchovky, s kterými zažijete dost zábavy

Za málo peněz hodně muziky, nebo spíše hodně střílení. Vybrali jsme levné vzduchovky. Zabijí nudu, a přitom kvůli nim nesáhnete hluboko do kapsy. Kritéria jsou jasná – cena do 5000 Kč a snadná obsluha, kterou zvládnou i děti pod dohledem rodičů. Teď zaměříme na vzduchové pušky, příště na pistole.

Lukáš Hajný 23. 3. 2020
17 minut čtení

Recenze a testy

One Meal – české potravinové dávky pro vojáky i outdoorové nadšence

Trvanlivého jídla se na trhu vyskytuje celá řada. V tomto článku si však představíme novinku od českého výrobce One Meal, která bezesporu snese srovnání s těmi nejrozšířenějšími bojovými dávkami světa.

Lukáš Hajný 3. 3. 2020
18 minut čtení

Novinky

Novinky z Shot Show 2020

Už je tu zase leden a to znamená, že přichází námi dlouho očekávané období výstav a novinek z našeho oboru – střelectví, lovectví, survivalu. Jako první jsme navštívili největší výstavu zbraní a lovectví SHOT SHOW, která se každoročně koná v americkém městě hříchů Las Vegas.

Marek Děngl 7. 2. 2020
15 minut čtení

Recenze a testy

Recenze: vzduchovka Daisy Red Ryder a 105 Buck

Jako redaktor Střelecké revue obvykle seznamuji čtenáře se zbraněmi, určenými pro vyšší věkové kategorie. Mne ale velmi upoutaly pákové opakovačky Daisy pro podstatně mladší střelce. Ukažme si čím.

Svatopluk Krutiš 23. 1. 2020
15 minut čtení

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

VÝDEJNA V HLUČÍNĚ